Září 2011

a neb líná Hizaki

28. září 2011 v 17:41 Diary
Kawaii Set - sign
Tak dnes mám překvapivě byt sama pro sebe jakto?Oh ano maminka odjela k babičce a sourozence si vzala ssebou.Dovoluji si o ní říct že je větší Cosplayer než já -_- Ano jela v mojí paruce na Kusumi Koharu-jak jinak.Stále si říkám že má matka není normální.Jinak se těšte protože se míním nakreslit !Hai nakreslím sama sebe a mám námět na novou povídku.Poselství anděla.Takže se těšte!!!

Vocaloid Cosplay

28. září 2011 v 17:39


Když se člověku nechce spát

28. září 2011 v 3:47 Diary
Asi to možná někteří někdy občas znáte.Zkrátka se vám za každou cenu nechce usnout.Ano chápu zase vás zatěžuji tímm že jedné 15-cce se nechce jít spát spíš nemůže usnout a tak zas otravuje a píše tu kraviny.Ano dá se to takhle chápat Ovšem ano krom dobrých zpráv pro mé sbé -se kterými brzo skončím protože mi lezou na nervy tím jak se nedokáží ozvat jak je rok dlouhý začnu konečně překládat mangy pro větší překladatelský tým než sem dřív překládala.Což je podle mě úžasné.A já už se moc těším.Bohužel můj Cosplay team se rozpadl.Totálně se zhroutil a já taky.Někdy přemýšlím proč nevzdám Cosplay a nevěnuji se harajuku.Opět a zas.I když svou harajuku část mám za sebou.Každopádně někdy lituji toho že jsem se dala na Cosplaye a opustila svou herosimskou část.A když odešla Kakusei tak přišla Hizaki.Zkrátka začíná mě užírat to,že nejsem schopná si ušít (dodělat) Cosplay.Paruku čekám na Vánoce -blond abych mohla Cosplayovat Mishu z dn.Ještě k ní potřebuji aby mi teta vrátila sukni.Podkolenky mám a bílou halenku seženu ze sekáče.Bohužel po mě chce většina lidí z facebooku moji lolitu.Nikdy jsem nechodila v lolitě i když jsem byla v harajuku.Zkrátka začínám pocitovat že mi někdy kakusei chybí.Ano mluvím o svém druhém já jako by to byla moje nejlepší kamarádka.Taky že byla.Mé druhé (první) já bylo jiné než tohle.Bylo méně zažrané do japonska ae více do japonské mody .Necosplayovalo.Bylo méně střeštěné.Dovolila bych si říct že bylo více vyspělé než tohle.No dobrá upřímně někdy sem tak znechucená z hizaki až je mi do breku.Někdy mám pocit že se ani nemám přihlašovat na skype a fb a už vůbec že nemám štourat do věcí.Někdy bych chtěla být neviditelná.To by se pak mnoha věcí vyřešilo.No ale ted už vás nebudu zdržovat blbostma a jděte nespavci spát.Já už půjdu pomalu také ale stím že se bude Hizaki užírat zda-li nechce aby se kakusei vrátila.!!

Crazy nehty

27. září 2011 v 17:29
TOP 35: Crazy nehty
Určitě jste to zažily.Potkáváte lidi se zajímavými nehty a někdy jejich nehty připomínají galerii obrázků či umělecké dílo.Ale No táák !!Proč mít stále na nehtech jednu barvu laku když můžou být vaše nehty cool???Podle mě je to opravdu cool a tak to i působí.nechte se isnpirovat obrázky ;-)Je třeba vyzkoušet více stylů a nebát se barev!!A ozdob!
TOP 35: Crazy nehty
TOP 35: Crazy nehty
TOP 35: Crazy nehty
TOP 35: Crazy nehtyTOP 35: Crazy nehty
TOP 35: Crazy nehtyTOP 35: Crazy nehtyTOP 35: Crazy nehtyTOP 35: Crazy nehtyTOP 35: Crazy nehtyTOP 35: Crazy nehty

Porcelain doll

26. září 2011 v 14:33
Opět píši novinky z velice oblíbeného shopu lolitek .Tak tedy co je nového a co mě zaujalo.Tentokrát musím říct,že mi to přijde jako by bylo vyprodáno či tak něco.Protože tam není moc věcí na výběr ale některé stojí opravdu za to.
palačinka 108 kč diamantový květ 170 kč
perníkové srdce 90kč brož perníkové srdce 120 kč
zimní rukavice 90 kč tílko korunka 365 kč

Kogals

26. září 2011 v 14:26
Kogals, to je subkultura mladých žen a dívek v japonských městech. Svou volnost vyjadřují pomocí módy, muziky a společenské aktivity, tím jsou charakteristické. Kogal "look" je hodně spojený s opálenou Callifornskou dívkou a podobá se mu i po jazykové stránce. Obě subkultury mají nepůvodní kompletní útvar slangových výrazů jako např. "ko-gyaru-go". Kogal girls nejsou spojené s ganguro subkulturou, i když jsou si tyto dva styly podobné.
Kogals jsou známé nosením minisukní, bot na platformě, nánosu make-upu, obarvených vlasů, velmi často na blond, a stylových doplňků. Školní uniformu tvoří sukně, vytažená velmi vysoko a doplněná podkolenkami.

dokonalé goth lolitky

26. září 2011 v 14:22 Ostatní
Dokonalost

Tylová sukně

26. září 2011 v 14:17
Nevěděla jsme kam to hodit tak to dávám tady
Potřebujeme
 • Gumu , Nixi to dělala se šňůrkou
 • 4 metry tylu (můžou být různě barvy ale aby byli dlouhý 1 metr, popřípadně kratší, sukně bude dlouhá polovinu délky, v tomhle případě , metru)
 • Sluha nebo jiná látka, kterou chcete dozdobit sukni
Vezmeme gumu, odměříme potřebnou délku a sešijeme konce. Musíme dávat pozor na to, aby se nikde nepřekroutila, pak by to nebylo zrovna moc pohodlné. Pokud děláme na šňůrku tak nesvazujeme konce k sobě ale někse si jí napneme (třeba mezi židle) aby se nám lépe pracovalo.
Nastříháme si pruhy tylu o potřebné délce (v tomhle případě 1 m)
A pak už je jen lyščí smyčkou přivazujeme na gumu.
Můžeme růzmě střídat barvy......
.....přidávat mašličky, pruhy látky,....
..........a to tak dlouho dokud nám nebude množství pruhů na sukni vyhovovat :) (nebo nám nedojde tyl xD)
zdroj:google.cz

vílí křídla

26. září 2011 v 14:16
Budeme potřebovat
 • 4 drátová ramínka na kostru křídel
 • 2 páry silovek
 • štětec, nůžky, kleště
 • prádelní gumu
 • lepidlo, nejlíp tavící pistoli (ta se hodí na všechno xD)
 • barvy (teptery,vodovky, akrylové barvy ale nejlepší jsou sintetické barvy, ty se nemejou při dešti , tempery a vodovky by se museli přelakovat)
 • třpitky, flitry, kamínky, mašle, kytičky nebo cokoliv čím chceš ozdobyd svá křídla
 • svírací špendlíky, ty se dycky hoděj na přidržení čehokoli
 • drát na sdělání dílů dohromady
 • pevná lepící páska
Summer 064
Summer 055
Narovnej všechny ramínka až na to zakroucené místo, pak udělej vždy 2 a 2 stejné tvary z ramínek, jako horní a dolní části křídel.
Summer 059
Slep k sobě horní a dolní části křídel tak, aby ti vzniklo levé a pravé křídlo.
Summer 060
Potáhni kostru ustříženou nohavicí ze silonky, 1 nohavici na 1 kus křídla. Pak do zauzluj, přilep, zašij nebo nějka to tam prostě připevni ab yto drželo ......ehm........xD Pak k sobě připevni levé a pravé křídlo aby ti vzniknul 1 kus.

A teď začnme zdobit.Vol barvy tak, aby ti ladily k outfitu a aby ladily taky k sobě navzájem.Nejlepší bude zvolit si tak 2 amaximáně 3 barvy na zdobení a nebo 1 barvu několika odstínech. Např. pokud máš černo červeno zelená outfit tak zvol černé silonky, červenou barvu a zelené třpitky...... a nebo si to udělejte jak chcete xD
Summer 067
Summer 069
Summer 099


Summer 108
Naměř si gumu jako smyčku přes lopatky, vezmi míru radši o 2 nebo 3 cm kratší aby byla guma trošku napjatá , když jí oblíkneš a křídla ti nepadala.
Zajisti křížení gumy spínacím špendlíkem a pak jej popřípadně sešij, aby držela.
Summer 111
Páskou přidělej osmičku gumy na křídla. Na zadní stranu dej třeba kytičku nebo něco, čím zakryješ pásku a nebo ji natři na barvu silonek, aby splívala.
Tadááááá ! A křídla jsou hotova. Styly, ke kterým se daj křídla použít jsou různé, záleží na outfitu.Nejčastějí si fairy kei, Visual kei (o ano viděla jsem krásný visual kei outfit s malýma černobílíma křídlama), decora, lolita,......

Aneb Goth loli posedlost

26. září 2011 v 14:16
Ahoj Ahoj Ahoj,nebudu nikoho zdržovat svými kecy protože název článku vypovídá za vše.Ano já barevná decora se rozhodla být Goth loli nebo si to alespon zkusit i kdybych měla lolitu jen Cosplayovat!Proto tady ted dávám pár obrázků jako mojí inspiraci.Jsem začátečník a tak moje první lolita bude jistě hrozná!!
Tady je úžasné to sáčko a podle mě to není špatný nápad..
ten náramek vypadá úchvatně
Tyhle šaty jsou mím cílem!!
úžasné boty vrr...

I tyhle by se daly ;-)
Ty návleky na ruce
tento outfit taky není těžký
ta halenka

death note trailer

26. září 2011 v 13:30 Musiiic
Zbožnuji tenhle trailer a hlavně death note :33

Situace

25. září 2011 v 12:23
 • Čím příšerněji Vás ostříhají, tím pomaleji to odrůstá.
 • Tráva rostoucí z prasklin chodníku je vždy zelená.
 • Jakmile pošlete poslední pozdrav, přijde Vám přání od někoho, na koho jste zapomněli.
 • Čím více o události víte, tím víc omylů odhalíte v novinové reportáži.
 • Nejlepší záběry se nabízejí, jakmile Vám dojde film.
 • Kouř z cigarety vám jde přímo do očí, úměrně tomu , jak moc vám to vadí.
 • Když se honem běžíte postavit do krátké fronty, zničehožnic se pře vámi ukrutně prodlouží.
 • Že máte hodit dopis, si vzpomenete ve chvíli, kdy široko daleko není žádná schránka.


sbé a kopírování

25. září 2011 v 12:19
Na některém blogu sem viděla,že si někdo něco ukopíroval a neuvedl u toho zdroj-v tomhle případě vás mažu z sbé!!Platí pro vás stejná pravidla jako pro ostatní tudíž-kopírujte se zdrojem!!!Já kopíruji také se zdrojem !!!A vás se tpám jestli si to můžu zkopčit nebo ne.!!Pokud chcete něco skopčit upozorněte mě na to a napište prosím k dan věci zdroj-tudíž buttonka na můj blog či odkaz na můj blog!Děkuji!!!Nezlobte se ale já ty články taky neseru jeden za druhým!!Hizaki

Upozornění pro sbé-všichni přečíst!!

25. září 2011 v 12:16
Tak dost často se mi stává ,že mi někteří píšete do reklam dejme tomu vyhodnocení soutěží,bleskovek a nebo vaši návštěvu na mém blogu!!Proto jsem se rozhodla to udělat takhle!!Sbé mi píšou normálně ke článkům!!To se snad dá pochopit!Doufám a pro ty co tomu nerozumí - sbé mi píšou všechno pod články!!!I ostatní pokud chcou k danému článku něco napsat!Zbytek pak do reklam např.zůčastní se u mě na blogu v bleskovce atd.!!Děkuji za pochopení vaše Hizaki

škola

25. září 2011 v 12:10
 • Pravdepodobnost ze ucitelka zakopne v ulicce zrovna o tvou aktovku je primo umerna s tim kolik si uz za ten den udelal prusvihu...!!
 • Nekonečný je vesmír a školní rok.
 • Pravdepodobnost ze ucitelka zakopne v ulicce zrovna o tvou aktovku je primo umerna s tim kolik si uz za ten den udelal prusvihu...!!
 • vždy propadneš v té písemce, na kterou ses nejvíce připravoval.
 • Máš předmět kterej nesnášíš a uča to ví,ty si nutně potřebuješ odskočit na wc.Ale učitelka ti nevěří...
 • Nechoď do školy příde na tebe učitel.
 • Píste test z tvého oblíbeného predmetu a u konce ti stejne prestane psát pero.
 • Když jde student k tabuli, všechny jeho chyby jsou způsobeny chybnou křídou.
 • Učitelům je sympatické pouze dítě, které se během vyučování chová jako omámené chloroformem, kromě momentů, kdy je vyvoláno k tabuli.
 • Pravděpodobnost, že zakopneš o stupínek před katedrou je přímo úměrná počtu lidí, který se na tebe právě dívá.
 • Baterie tvé kalkulačky, která vydržela celý rok, se vybije v půlce nejdůležitější písemky za celý rok zrovna, když chceš počítat ten nejtěžší příklad.
 • Ty jediný napíšeš DÚ, všichni to opíšou, ale nakonec uča obviní tebe z opisování.
 • Nikdo neposlouchá co říkáte, dokud neuděláte chybu.
 • Vždy propadneš v té písemce, na kterou ses nejvíc připravoval.
 • pravděpodnost ,že supl vám bude dělat nejnenáviděnější učitel s nejnenáviděnějš ím předmětem je přímo uměrná tomu jak jste se těšili na předmět,který byl vynechán kvuli nemoci vašeho nejoblíbenějšího učitele.
 • Pravděpodobnost objevení určitého příkladu v závěrečné písemce je přímo úměrná obtížností tohoto příkladu.
 • Jestli se ti na tahák nevejde všechna probraná látka, to, co si vynechal, protože "to v písemce určitě nebude", bude otázka za největší počet bodů.
 • Nedělěj domácí ukoly stejně za něj dostane lepší známku člověk který ho opsal
 • Zákon zkoušení: To co žák neumí učitel zjistí během 1 minuty a to co umí ho nezajímá.

běžný život

25. září 2011 v 11:58
 • Nejrychlejší možnost, jak něco najít, je začít to hledat na kterémkoliv jiném místě, než kde by to mělo být.
 • Vždycky, když chceš, aby se ti něco povedlo, neznámý faktor ti zkříží plány.
 • Všechny houby jsou jedlé. Některé bohužel pouze jednou.
 • Nejrychlejší možnost, jak něco najít, je začít to hledat na kterémkoliv jiném místě, než kde by to mělo být.
 • Usmívej se, bude hůř !
 • Konečná peněžní částka, kterou platíme je vždy větší než částka předpokládaná. Ve skutečnosti přesně 3,14 krát větší. Odtud se odvozuje důležitost čísla Pí.
 • Za každým velkým problémem je jeden malý, který bojuje o to, aby si otevřel cestu.
 • Jestliže budeme už předem, z nejrůznějších důvodů předvídat, že se něco pokazí, chyba se projeví v ten nejméně vhodný okamžik a její důsledky budou nepředvídatelné.
 • Peníze nenadále spadlé z nebe obdržíte vždy současne s nečekanou složenkou na obnos ve stejné výši.
 • Křehké předměty se nějakou záhadou dostanou vždy na dno tašky.
 • Čím déle čekáš v jedné frontě, tím je vyšší pravděpodobnost, že sis spletl okénko.
 • Když chceš něco najít, musíš hledat jakoukoliv jinou věc.
 • Pravděpodobnost, že panty u domovních dveří budou skřípat, je přímo úměrná tomu, jak pozdě přijdeš domů.
 • Co se může pokazit, pokazí se.
 • Když vám spadne chleba,vždy tou namazanou stranou dolu
 • Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil začne postupovat rychleji.
 • Princip zatloukání hřebíků: Aby ses neuhodil kladivem do ruky, přidrž hřebík oběma rukama.
 • Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.
 • Teprve když ses osprchoval, zjistíš, že nemáš ručník.
 • I když nakupuješ sebeobezřetněji, buď si jist, že to samé za chvíli uvidíš někde jinde za poloviční cenu.
 • Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.
 • Pravděpodobnost, že, když vstoupíš do temné místnosti, strčíš prsty do zásuvky pokoušeje se rozsvítit, je dvojnásobně vyšší než, že se tak nestane.
 • Pojistky zahrnují absolutně všechny typy neštěstí, kromě těch, které se stanou tobě.
 • Jestli se cítíš dobře, uklidni se, ono tě to přejde.
 • Ať klepeš jak klepeš, poslední kapka jde vždy do trenek
 • Je lepší být zdravý a bohatý než chudý a nemocný.
 • Pravděpodobnost zapomenutí deštníku v hospodě je přímo úměrná množství vypitého alkoholu a množství kapek deště, které na tebe spadnou při cestě domů.
 • Historie je věda o tom, co se nikdy nestává dvakrát.
 • Až půjdeš jednoho dne do parku, slunce bude pálit, a ty se div neuvaříš, nenamáhej se hledáním lavičky. Ta jediná prázdná bude na místě, kde slunce svítí nejvíc.
 • Alergie se projeví tehdy, když je tvůj šéf, důležitý klient, nebo atraktivní osoba opačného pohlaví (neplatí pro homosexuály), kterou jsi právě poznal, v dostatečné blízkosti, aby si plně užila výsledky tvého kýchnutí.
 • Že je potravina zkažená, zjistíš teprve dvě hodiny potom, cos ji požil.
 • Šedesátidenní záruka vám zaručuje, že se výrobek pokazí 61. den po zakoupení.
 • Jestliže tvůj příbuzný čeká již mnoho týdnů na tvoji návštěvu, v den, kdy ho přijdeš navštívit, nebude doma nebo bude mít jinou důležitou návštěvu.
 • Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
 • Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.
 • Jestliže se může pokazit více věcí, vždy to bude ta, která způsobí nejhorší důsledky.
 • V duchu ekonomiky služeb vám vrzající kolečko nenamažou, nýbrž vymění.
 • Člověk, který se usmívá, když mu jde všechno špatně, už myslel na koho shodí vinu.
 • Neužitečný předmět roky trčí na místě, kde každému překáží, ale nikdo se neobtěžuje dát ho někam jinam. Když tento objekt konečně potřebuješ, zjistíš, že zmizel neznámo kam.
 • Jestliže se pokoušíš navléci si pyžamo potmě, abys nevzbudil svou manželku, pravděpodobnost, že si nedáš předek dozadu je prakticky nulová.
 • Le Mercier spolehlivě dokázal, že je pouze 1% pravděpodobnost, že se ti povede přišlápnout na ulici rozvázanou tkaničku cizí boty, když se o to budeš snažit, ale proti tomu je 99% pravděpodobnost, že se ti to povede neúmyslně.
 • V případě návštěvy, pravděpodobnost, že váš přítel pozná svůj deštník mezi těmi vašimi, je přímo úměrná ceně deštníku.
 • Neužitečná smlouva je ta, kterou schováváme mnoho let a potom ji vyhodíme několik dnů před tím než ji potřebujeme.
 • Jestli se ti během velmi dlouhé doby nenaskytla žádná zajímavá příležitost, tak se jich v jedné chvíli objeví několik a ty si budeš moct vybrat pouze jednu z nich.
 • Není důležité, kolik co stojí, ale kolik ušetříš.
 • Pravděpodobnost, že se stane něco vysoce nepravděpodobného, je vždy vyšší než nám ukazují statistické výpočty.
 • Jestliže neposlechneš osobu Y, podceníš ty maličké mráčky na obzoru a nevezmeš si s sebou deštník, pravděpodobnost, že se nevyhneš pořádné průtrži mračen bude tím vyšší, čím raději Y opakuje: "Já jsem ti to říkal."
 • Když to nejde opravit po dobrém, udělej to po zlém. Jestli se to ulomí, šlo o vadnou součástku
 • Pravděpodobnost, že chleba spadne na koberec namazanou stranou je přímo úměrná ceně koberce. Pravděpodobnost se dále zvyšuje, když je chleba namazán marmeládou z lesního ovoce.
 • Jestli se musí stát něco, co upoutá pozornost všech, bude to ve chvíli, kdy vyprávíš svůj nejlepší vtip.
 • Když je něco dobré, přestanou to dělat.
 • Usměj se, zítřek bude horší.
 • Kniha, za kterou jste dnes vydali horentních 800 Kč, vyjde zítra brožovaná.
 • Je vědecky nemožné, aby pršelo, pokud jsme si sebou vzali deštník.
 • Hodinky jsou vodotěsné až do té doby než se ponoří do vody.
 • Ten, kdo je blbej, tak blbým zůstane a žádnej doktor ho nevylečí.
 • Když nemáte po ruce nic jiného než kladivo, připadá vám kdeco jako hřebík.
 • Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.
 • Jakákoliv situace, ať je sebehorší, má schopnost se zhoršit.
 • V průběhu několika měsíců se vyskytnou pouze tři společenské události, které za něco stojí. Zákonitě pak všechny připadnou na týž den večer.
 • Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
 • Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.
 • Tělo člověka ponořené do horké vany způsobí vyzvánění telefonu.
 • Nezávisle na rychlosti, jakou jdeš, překážka situovaná mezi tebou a krásnou dívkou, která přichází směrem k tobě, se objeví v kterémkoliv bodě na přímce, kterou tvoříš ty a tebou pozorovaný objekt.
 • Když ti zbývá pouze jeden hřebík, ohne se.
 • Je-li výrobek označen nálepkou Novinka nebo Luxusní výrobek, nejedná se nikdy o novinku, tím méně o luxusní výrobek.
 • Zapomenutí deštníku v baru vyvolá tzv. fenomén x, který způsobuje, že pršet začne přesně na místě, které se nachází přesně uprostřed mezi vaším domovem a řečeným pohostinským zařízením.
 • Čím jsi dál od veřejných WC, tím je větší pravděpodobnost, že tvé dítě bude chtít na záchod.
 • Když se ti rozsype krapička hřebíků na podlahu, ten poslední, co sebereš z podlahy bude vždy předposlední.
 • Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.
 • Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

Dnešní sraz

24. září 2011 v 20:24 Diary
Tak dnešní sraz byl skvělý i když nás bylo jen pár <3 i tak sem si ho moc užila a bylo spousta zábavy :DD A největší šlehu měli děcka na houpačkách :DDD A ještě k tomu můj outfit:DDD Ale byla sranda.Dokonce sme i po odprovodu Petra tancovali s Dustíkem caramel na zastávce :DDD

Hizaki jde opět do decory

23. září 2011 v 23:13 Diary
Tak jelikoš je zítra můj další Otaku sraz-tentokrát ze sebe nebudu dělat blbce když o to ostatní nestojí ne opravdu ne tak jsem se rozhodla odložit na chvíli -krátkou dobu zase Cosplay a vytáhnout decoru.Zkrátka zítra beru cedulku free hug,svj batůžek s orion hvězdou :DDD a decoru a taky pěkně crazy líčení :DDD Zdrhejte před Hizaki XDD