Říjen 2011

Věci s kirari

26. října 2011 v 22:59 Ostatní
Božíínku to je tak k sežrání <3
:


kusowka 0.34

26. října 2011 v 22:28
zdroj for me:google
zdroj for u:ikons v menu

grrr...aneb vytáčí mě zas a opět spolužačka

26. října 2011 v 7:43 Diary
Grrr..začíná mě vytáčet má spolužačka -_- a ted už to doprčic ale opravdu přehání!!Nezlobte se na mě ale zeptat se mě kolik čtyřek sem měla člověk jí řekne že jednu a ona se vás zeptá proč ste nešlo do Krnova že ona má 11 čtyřek no prominte ale tohle mi připadne jako závist!!Né že bych se jí chtěla smát ale jestli měla jedničku z těááku a výtvarky tak to je opravdu hustý!A ještě mě pomlouvat v angličtině že mi de angličtina no tak to je opravdu na zbláznění!!Jinak včerejší praxi jsem přežila i když mě nehorázně bolely nohy,ruky a zas jsem dělala posunovací šrou pily.Ovšem včera to šlo zázrakem rychleji.XD Už mám hotovou jednu stranu.Ano vím ale tak jako co byste chtěli.Já šla do té školy proto abych se něco naučila a né abych machrovala jako moje spolužačka!!

Hiza-chan pííííše

23. října 2011 v 9:59 Diary

Sate,takže čím začít???Hm..třeba tím že už pár dní pracuji na blogu animefan-online jelikoš tam aktualizuji anime a dávám stále nové a nové!!Taky ted začnu trochu překládat asi Pretty Guardian Sailor Moon.Ale kdo ví.Noo taky mě pak čeká hodně práce s překlady detektiva Konana ,který mě čeká -_-WTF Dneska tu ještě napíšu a přidám pár článků a pak se budu zase věnovat svému druhému blogu a pak se pověnuju zbytku od fb až po vampirefreaks.A trochu doma pouklidím jelikoš tu mám všude věci a zítra praxe :DDD No nic já zas valííím.Jinak sem tak trochu změnila dess tak se nedivte tenhle se mi moc líbí XD a taky sem možná dám své baka fotky :DDDAle ted valím posnídat XDD

yaoi :33

23. října 2011 v 9:53 Musiiic
oprawdu powedené wideo žhe??

Miku hatsune-caramell dance

23. října 2011 v 9:21 Musiiic
sooo kawaiiiiProject Diva-Luka

22. října 2011 v 10:52 Musiiic

Gumi Vocaloid Cosplay

21. října 2011 v 16:32
Tak tenhle Cosplay chystám.Kdy bude hotov 100% opravdu netuším!Plánuji ho spíše ke konci školy.Spíše až na léto.


Emo doplnky

21. října 2011 v 7:34

Emo doplňky

Vnější doplňky:
- brýle se silnými černými obrubami, nejlépe z rohoviny;
- obrovský kruh na klíče "ala klíčník", ale stačí i prostá náprsní taška s řetězem;
- velký, masívní náhrdelník na krku;
- na rukách náramky (imitace obvázaných přeřezaných žil);
- piercing (ve rtech, v puse a vůbec na libovolném místě obličeje);
- různé tašky přes rameno (možno použít dokonce pošťáckou) nebo baťůžky s plyšovými medvídky a plackami na kšandách nebo na zipu. Všechno ještě vyzdobeno symboly načmáranými kancelářským bělítkem, samolepkami a kostkovými mašličkami;
- všemožné sponky do vlasů u Emo boys;
- Mikiny "klokanky" s kovovým zipem.
Ostatní:
- kosmetické zvýraznění pravého oka červenou nebo černou tuší (levé oko zakryté dlouhou patkou).
- Emo placky

EmO Fashion

21. října 2011 v 7:28
Tak nějak abyste věděli (i já XDD) jak chodí emaři oblíkaní XDD

Emo obrázky

21. října 2011 v 7:09
Emo není o řezání se a páchání sebevražd ale o citech!!!

O emO Stylu

21. října 2011 v 7:03
Emo móda
I když se v současné době stala emo móda hitem, tak u emo kids není oblečení na prvním místě. Jde o to, čím se člověk cítí být a jaký je uvnitř. Člověk může být emo a přitom na první pohled působí obyčejně a nenápadně, ale většinou emo kids chtějí být vidět a proto jako ke každému jinému stylu určité oblečení patří a emo dívku nebo chlapce poznáte snadno...emo styl má totiž své specifické prvky.
Účes je rovný, většinou černé barvy nebo naopak světlé blond až do bíla, dopněný jedním nebo více různě barevnými proužky. Základem účesu se patka přes jedno oko nebo rovně střižená ofina nad oči.Vlasy jsou často tupírované a účes zdobí čelenky,sponky nebo velké mašle.
Co se týče líčení, mají emo kids větčinou bledou plet a světlé rty. Oči si líčí černou tužkou a černými nebo barevnými (červená, růžová, fialová) stíny. Oblíbený je piercing ve spodním rtu, obočí nebo jazyku. Emo kids nosí dioptrické brýle se silnými černými obroučkami.
0619091715.jpg scene queen image by xhelloxkittyxqueenx
Emo kids (jak se vyznavači stylu označují) se svým stylem oblékání od ostatních liší, nechtějí totiž plout s davem. Chtějí zaujmout a mají rádi originalitu, často si oblečení upravují podle sebe.
Emo styl se zakládá na černé barvě, která se kombinuje nejčastěji s růžovou, bílou, fialovou nebo červenou. Nějčastějšími vzory na tričkách jsou proužky, puntíky, lebky a hvězdičky, letí i šachovnicový vzor nebo trička s potiskem názvu oblínené kapely. Džíny jsou úzké většinou také černé, roztrhané, ozdobené plackami nebo spínacími špendlíky.Mikiny jsou obvykle černé a určitě s kapucí. Důležitou součástí emo image jsou doplnky- návleky na ruce i nohy, rukavice bez prstů, náramky, přívěsky na krk, pásky s pyramidkami nebo jinými kovovými ozdobami, kravaty, šle, potítka,...to vše zase s lebkami a podobnými vzory.Nosí se tašky přes rameno nebo batohy skatestylu.
Nejoblíbenější značky: Emily The Strange, The Nightmare Before Christmas, Hallo Kitty, Noizz, Fishbone,...
K emo patří i stylová obuv - "kecky" nebo skateboty. Nosí se kecky různých barev a vzorů, mohou být vlastnoručně pokreslené obrázky či nápisy a jsou v nich různobarené tkaničky, většinou je každá tkanička jiná.
Oblíbené značky: Converse, DC,...
Proč zrovna tohle? Jak už bylo zmíněno, tak styl EMO vznikl už v 80. letech v Americe, kde byli proužky a Conversky tenkrát módním hitem. To líčení, účesy, boty, oblečení, to vše odpovívá té době, i když dnes je to taková "hard verze".
Emo lidé

Emo kids se nestydí vyjádřit svoje emoce, jak ty negativní tak i pozitivní. Jde o to nebát se svoje emoce projevit okamžitě. Jsou hodně citliví a spíše uzavření. Často unikají do svého vlastního světa snů, protože vidí, v čem je tento svět špatný, to ale neznamená, že tu nechtějí žít, jen se ho snaží zlepšit. Většina emo kids jsou, jak už bylo zmíněno, zastánci sXe. I když si možná někdy dají skleničku s přáteli nebo si zapálí, ale rozhodně se neopíjí a drogy jsou absolutní tabu. Vegetariánstvím nebo veganstvím ukazují, že jim není jedno týrání a zbytečné umírání nevinných zvířat, dále pak znečištování prostředí nebo ovzduší. Nedělají to, co škodí jim nebo okolí a snaží se, aby byl svět lepší.
Emařijsou často umělecky nadaní- hrají na hudební nástroj, kreslí nebo umí psát krásná slova, básničky a písničky.Jsou kreativní a nápadití.
Emaři jsou lidé s velkým srdcem. Nikdy nelžou o svých citech.Emaři umí opravdově milovat, lásku prožívat naplno a vyjadřovat ji nejen slovy, objímáním, líbáním, ale i svými činy. Spousta emo kids zažila něco hodně bolestného, ponižujícíhol proto je pro ně hodně důležitý dotyk. Mezi emo kids neexistuje přetvářka, ani nenávist.
Emo svět je prostě hudba, láska, pocit a hlavně přesvědčení, ne pravidla, přesvědčení o správných věcech. Nezáleží na image, záleží na pocitech.
MOJE POCITY
Ne nedokážu to a nechtějte to po mě! Neumím ty slzy v očích zastavit, aby nezačali stékat po tváři, když se to zrovna nehodí. Neumím se tvářit štastně a příjemně, když mě něco trápí, když mě někdo naštval. Neříkám lidem to, co chtějí slyšet, abych jim pomohla, nejde to, když můj názor je jiný...
Břečela jsem, nemohla sem mluvit, když jsem mu brečela na rameni, když zase odjížděl, zase jsme se loučili, zase se mi bude tolik nocí stýskat.
"Lásko neboj, za chvíli budeme zase spolu.Miluju tě."
"Já tebe taky."
"Pro mě ještě nikdo nikdy nebrečel."
-víš pro mě taky, až ty, když tě to mrzelo...
Jsem hodně citlivý člověk na to, abych tohle vše dokázala skrýt, dusit to v sobě a ani to umět nechci. Nestydím se za to, nestydím se za svoje pocity.
Plakat není důkaz slaboty, je to důkaz toho, jak milujeme, toho jak nám na něčem záleží, toho jak nás něco mrzí...
Upřímnost nemá člověka ještě více srazit, ale pomoci mu. K čemu by bylo kdyby jsem člověku, co máme rádi říkali, že jsme stále na jeho straně, i když víme, že udělal chybu, i když víme, že nás zklamal.
Radši at jde vše co cítím ven, at už smích, pláč, křik...nebo prostě slova.
Vždyt o tom je život, o tom cítit,projevovat emoce a vnímat pocity ostatních, naslouchat, hádat se a usmiřovat.
Jsme lidé...máme srdce, tak to má být, tak proč se někteří chovají, jakoby ho měli z kamene?


Loituma Techno XDD

20. října 2011 v 14:17 Musiiic
Oh ano sem úchyl tady je důkaz XDDD
a ne nejsem normální nyaaa

unreal paradise

20. října 2011 v 7:43 Musiiic
aneb opening z Kampfer

Hizaki píše

20. října 2011 v 7:31 Diary
Konichiwa Tak moc se všem omlouvám,že jsem tu dlouho nebyla ale stěhovali jsme se a ještě jsme neměli net.Ted už net mám takže se hlásím do služby.Jinak dnes nejsem ve škole no škoda vykládat.Za tu dobu se stalo tolik věcí o některých škoda mluvit :DDD Třeba o mojí kamarádce kteráá chodí s mím bívalím a to mi ho dohazovala no jestli se tohle dělá tak jsem čínský bůh štěstí :DDDNo ale to je mi ted nějak jedno praxe-na té umírám a ve škole je sranda ázíme po sobě vším co nám příjde do cesty :DDD Krom lavic,učitele apod.XDD